Na het succes van de familiemusical 'Arthur en de strijd om Camelot' in veel Nederlandse (openlucht)theaters bieden wij dit seizoen een nieuwe voorstelling aan. het sprankelende en hilarische 'De prinses op de erwt'. Een nieuwe bewerking vol magische personages, prachtige muziek en een hartverwarmend verhaal.
Met Marie Louise O'Herne en Leon van Uden (Bekend van de populaire telekids-serie Ouwehands Jungleclub) en Ilse Spruijt.
De muziek zal opnieuw gemaakt worden door Arthur componist Bas van den Heuvel.
I&L Entertainment
Ilse Spruijt
ilse@il-entertainment.nl
+31 617476044
www.il-entertainment.nl
Via deze webmarktplaats kunnen impresariaten en theatermakers producten, voorstellingen en diensten aanbieden aan de openluchttheaters in Nederland. VNO-leden kunnen bovendien een vraag naar een product of dienst kenbaar maken.
Heeft u iets aan te bieden?
Klik op ‘zelf aanbod plaatsen’ om uw diensten aan te bieden.
Heeft u iets te vragen?
Alleen theaters aangesloten bij de VNO, of medewerkers van de VNO kunnen vragen op deze website plaatsen via het toegangsaccount, waarmee zij ook hun evenementen op deze website plaatsen.
Heeft uw theater nog geen account?
U kunt een account aanvragen door onderaan op deze pagina op contact te klikken en vervolgens op ‘evenementen invoeren’.
Het bestuur van de Vereniging van Nederlandse Openluchttheaters kan niet aansprakelijk gesteld worden voor de inhoud van de geplaatste vragen en aanbiedingen. Ook houdt het bestuur zich het recht voor om vragen en aanbiedingen te verwijderen van de marktplaats.