Terug naar Marktplaats overzicht

Bestuurslid Public Relations

Naam aanbieder
Bestuur VNO
Soort dienst / product
medewerker
Prijsindicatie
Onkostenvergoeding
Omschrijving Een van de taken van de Vereniging voor Openluchttheaters is het landelijik promoten van het fenomeen Openluchttheater en de programma's van haar leden.
Het bestuurslid PR is verantwoordelijk voor deze landelijke promotie.
Het bestuur komt jaarlijks ongeveer ongeveer 5 keer bijeen.
Voor deze functie is affiniteit heeft met (openlucht-)theater en vrijwillligersorganisaties vereist. De communicatie verloopt vaak via digitale media. Daarom is het gewenst dat de kandidaat affiniteit heeft met het gebruik van digitale media zoals internet.
Bestuur VNO
Contact
Henk Voets,
Voorzitter Vereniging Nederlandse Openluchttheaters.
0413-292798
voorzitter@openluchttheaters.nl
OPENLUCHTTHEATERS MARKTPLAATS

Via deze webmarktplaats kunnen impresariaten en theatermakers producten, voorstellingen en diensten aanbieden aan de openluchttheaters in Nederland. VNO-leden kunnen bovendien een vraag naar een product of dienst kenbaar maken.

Heeft u iets aan te bieden?
Klik op ‘zelf aanbod plaatsen’ om uw diensten aan te bieden.

Heeft u iets te vragen?
Alleen theaters aangesloten bij de VNO, of medewerkers van de VNO kunnen vragen op deze website plaatsen via het toegangsaccount, waarmee zij ook hun evenementen op deze website plaatsen.

Heeft uw theater nog geen account?
U kunt een account aanvragen door onderaan op deze pagina op contact te klikken en vervolgens op ‘evenementen invoeren’.

Het bestuur van de Vereniging van Nederlandse Openluchttheaters kan niet aansprakelijk gesteld worden voor de inhoud van de geplaatste vragen en aanbiedingen. Ook houdt het bestuur zich het recht voor om vragen en aanbiedingen te verwijderen van de marktplaats.