Van 19 juli t/m 2 september organiseren Toneelgroep Maastricht en De Maaspoort de spektakelmusical Het was Zondag in het Zuiden. Een nieuwe Nederlandse musical over het hoogwater in Limburg. Op de muziek van Rowwen Hèze komen de aangrijpende en hartverwarmende verhalen van verschillende Limburgers tot leven. Deze nieuwe musical wordt gecreëerd door het artistieke team van Dagboek van een Herdershond.
Het was een Zondag in het Zuiden is slechts 30 keer te zien. De voorstellingen duren circa 2,5 uur incl. pauze.
Het theater beschikt over een aantal rolstoel- en begeleidersplaatsen. Deze kunnen uitsluitend telefonisch worden gereserveerd. De beste rij om te zitten met een rollator is rij 18 of op de speciale invalidenplekken. Dan hoeft er geen trap te worden gelopen.
Meer informatie over deze productie kan worden verkregen bij de organisatoren van Toneelgroep Maastricht en De Maaspoort. Kijk ook op de website voor de veelgestelde vragen.
Informatie ticketsKaarten zijn al verkrijgbaar via de website www.hetwaszondaginhetzuiden.nl. Neem bij vragen over de kaarten contact op met Eventim via 0900-1330 (lokaal tarief).
De Drink 60
5932 CP Tegelen